Donanım

Devrim Niteliğinde! iPhone 16 Pro Max ve iPhone 15 Pro Max: Şaşırtıcı Render Görüntüleri ve Özellikleri Açığa Çıkıyor!

Apple, heyecanla beklenen iPhone 15 serisini bu yılın Eylül ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Standart iPhone 15 modelleri Dinamik Ada desteğiyle birlikte gelirken, Pro modelleri daha büyük varyasyonlarda kullanıcıların karşısına çıkacak. Lansman tarihine yaklaşırken, iPhone 16 Pro Max ve iPhone 15 Pro Max arasındaki farkı gösteren yeni render görüntüleri paylaşıldı.

iPhone 16 Pro Max ve 15 Pro Max Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Önceden analistler Ross Young ve Ming-Chi Kuo tarafından 2024 iPhone modellerinin daha büyük bir ekrana sahip olacağı tahmin edilmişti. Yeni render görüntüleri, bu tahminleri doğrular nitelikte. Söz konusu görüntüler, iPhone 15 Pro Max ile iPhone 16 Pro Max arasındaki boyut farkını gösteriyor. İddialara göre iPhone 16 Pro 6.3 inç, iPhone 16 Pro Max ise 6.9 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. Görüntülere baktığımızda, iPhone 16 Pro Max’in 159,8 mm’den 165,0 mm’ye kadar büyüyeceğini görüyoruz. Neyse ki, cihazın genişliği sadece kabaca 76,7 mm’den 77,2 mm’ye çıkacak. Ayrıca sızıntılara göre iPhone 16 Pro Max’in Apple Watch Ultra’ya benzer bir şekilde iPhone 16 Ultra olarak adlandırılabileceği belirtiliyor.

iPhone 15 Pro ve Pro Max Özellikleri

iPhone 15 serisine dönecek olursak, iPhone 15 Pro modellerinin katı hal düğmeleri ve Sessize Alma anahtarının yerine bir Eylem Düğmesi içereceği söyleniyor. Ancak kısa bir süre sonra katı hal çözümünün yalnızca iPhone 16 Pro modelleri için ayrıldığı ortaya çıktı. Bu nedenle iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde sadece yeni eylem düğmesinin bulunması bekleniyor. Ek olarak, amiral gemisi telefonlarda USB-C bağlantı noktası, kamera iyileştirmeleri ve titanyum kaplama gibi özelliklerin olacağı tahmin ediliyor.

Bu yeni render görüntüleri ve özellikler, Apple kullanıcılarının merakını cezbediyor. iPhone 16 Pro Max’in büyük boyutu ve gelişmiş özellikleri, teknoloji severlerin beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu