Otomobil

Son 3 Gün… Otomobil Alacaklar Elinizi Hızlı Tutun!

Ağustos ayında otomobil kampanyaları devam ediyor. Bazı markalar düşük faiz oranları sunarken, diğer markalar faizsiz ödeme seçenekleri sunuyor. İşte en cazip kampanyalar…

MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ağustos ayına özel finansman seçeneklerini duyuran bir marka oldu.
A-Serisi Hatchback ve Sedan sahibi olmak isteyenler için 200 bin TL’ye kadar olan kredi seçeneklerinde %0.84 faiz oranı sunuluyor.

CLA ve GLA modelleri için ise Ağustos ayına özel olarak 225 bin TL için 36 ay %1.04 faizli kredi imkanı sunuluyor. C-Serisi’nde ise 250 bin TL’ye kadar olan kredi seçeneklerinde bu ay özel olarak %0.84 faizli kredi imkanı sunuluyor. GLB modeli için ise Ağustos ayında 250 bin TL için 36 ay %1.04 faizli kredi imkanı bulunuyor. E-Serisi sahibi olmak isteyenlere ise Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde, 330 bin TL’ye kadar olan kredi seçeneklerinde %0.84 faiz oranı sunuluyor.
Sprinter modelinde de Mercedes-Benz Kasko tercih edildiği takdirde, 150 bin TL kredi için 24 ay vade ve %0.69 faiz imkanı bulunuyor.
Vito sahibi olmak isteyenlere ise Mercedes-Benz Kasko tercih edildiği takdirde, 150 bin TL kredi için 24 ay vade ve %0.75 faiz seçeneği sunuluyor.

NISSAN
Nissan, X-Trail, Qashqai ve Micra sahibi olmak isteyenler için 80 bin TL’ye kadar olan kredi tutarıyla %0 faizli ödeme seçeneğini Ağustos kampanyasına taşıdığını duyurdu.
Kampanya kapsamında, Ağustos ayı boyunca, Nissan X-Trail için 80 bin TL’ye, Qashqai için 60 bin TL’ye, Micra için 30 bin TL’ye kadar olan kredi tutarlarında 12 ay boyunca %0 faiz seçeneği sunulduğu belirtildi. Ayrıca, kampanyanın NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli olduğu bilgisi verildi.

OPEL
Alman otomobil üreticisi Opel, Ağustos ayına özel kampanya hazırlayan markalar arasında yer alıyor. Astra HB modelini 199 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan marka, Corsa’nın başlangıç fiyatını 149 bin 900 TL olarakaçıkladı. Insignia’nın başlangıç fiyatı ise 319 bin 900 TL olarak duyuruldu. Crossland X modeli ise 194 bin 300 TL’den, Grandland X modeli ise 254 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla bayilerde yerini aldı.
Opel, Ağustos ayında müşterilerine farklı finansman çözümleri de sunuyor. 120 bin TL’ye kadar olan kredi seçeneklerinde %0.69 faizli özel kredi seçeneği yanı sıra belirli modellerde 67 bin TL’ye kadar olan 12 aylık ödeme seçenekleriyle %0 faiz imkanını birleştirdi.

JEEP
Ağustos ayına özel kampanya hazırlayan markalardan Jeep, Jeep Compass modellerinde “Şimdi Al, Seneye Öde” kredi kampanyasıyla birlikte 10 bin TL indirim desteği sunuyor. Jeep Renegade modeli için ise 5 bin TL indirim desteği veriliyor.
Yapılan açıklamaya göre, farklı ödeme koşullarıyla kredi kullanmak isteyenlere, kendi için en uygun avantajlı ödeme planını belirleme imkanı sağlanıyor.

BMW
BMW, Ağustos ayı boyunca geçerli olacak BMW 3 Serisi ve BMW X3 modellerine özel cazip fırsatlar sunuyor. BMW 3 Serisi, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda 10.000 TL’ye kadar cazip takas desteğiyle meraklılarını bekliyor. BMW X3 ise 15.000 TL’ye kadar cazip takas desteği avantajıyla tutkunlarına sunuluyor. Ayrıca Premium Finans’ın özel ödeme planları ve avantajlı kredi olanakları da BMW 3 Serisi ve BMW X3 modellerinde sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Bu kampanyaların son günleri yaklaşıyor, otomobil almak isteyenlerin acele etmeleri önemlidir. Fırsatları kaçırmamak için bayilere başvurmanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu