Otomobil

TOGG Satış Tarihi ve Fiyatı: Türkiye’nin İlk Yerli Elektrikli Otomobili

TOGG Ne Zaman Satışa Çıkacak? TOGG, Türkiye'nin ilk yerli ve milli elektrikli otomobili olarak büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. Birçok kişi, 29 Ekim'de tanıtılan TOGG'un satışa çıkacağı tarih ve fiyatı hakkında bilgi almak istemektedir. İşte bu konuda detaylar.

TOGG Satış Tarihi Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim’de TOGG’un seri üretim bandından indirilen ilk aracını tanıtarak açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizin ilk yerli ve milli otomobil markası olan TOGG’u Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümüne yakışır şekilde 29 Ekim’de banttan indirdik. Şubat ayında satışı başlayacak ve Mart ayı sonunda teslim edilecektir” ifadelerini kullandı.

Buna göre, TOGG’un satışı Şubat ayında başlayacak ve Mart ayı sonunda müşterilere teslim edilecektir.

TOGG Ön Sipariş Tarihi TOGG’un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre ön sipariş süreci Şubat 2023 itibarıyla başlayacaktır. Mart 2023 tarihinde ise TOGG’un akıllı cihazı yollarda olacak ve kullanıcılara teslim edilecektir. Kullanıcılar, #USECASEMobility® vizyonuna uygun olarak süreç hakkında bilgilendirilmeye devam edilecektir.

TOGG fiyatı ve satış tarihi konusunda merak edilenlerin çoğu bu şekildedir. Türkiye’nin yerli ve milli otomobili olan TOGG, elektrikli otomobil teknolojisinde önemli bir adım olarak dikkat çekmektedir. Şubat ayında başlayacak satış süreciyle birlikte TOGG’a olan ilginin daha da artması beklenmektedir. Türkiye’nin otomotiv sektöründeki bu önemli atılımı, ülkemize ve otomobil severlere heyecan verici bir gelecek vadetmektedir.

TOGG Satış Tarihi ve Teslimat Süreci

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG’un seri üretim bandından indirilen ilk aracını tanıtırken, heyecan verici açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizin ilk yerli ve milli otomobil markası TOGG’u, Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümüne yakışır şekilde 29 Ekim’de banttan indirdik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu