Teknoloji

iPhone 15 Pro ve Pro Max: Muhteşem Tasarımıyla Geliyor!

Yeni iPhone 15 Pro ve Pro Max, etkileyici tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Yenilikçi Eylem Düğmesi ve gelişmiş kamera özellikleriyle donatılan bu modeller, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak. Eylül 2023'te duyurulacak olan iPhone 15 serisi, beklentileri karşılamaya hazır. Heyecanla beklenen bu telefonlar için geri sayım başladı!

iPhone 15 Pro ve Pro Max: Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

iPhone 15 Pro ve Pro Max en net haliyle görüntülendi!

Eylül ayında piyasaya sürülecek iPhone 15 serisi hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni nesil iPhone modelleri, tasarımsal yenilikler ve gelişmiş kamera sensörleri ile dikkat çekecek. Apple iPhone 15 Pro ve Pro Max’in tasarımını gösteren yeni render görüntüleri 9to5Mac tarafından paylaşıldı.

iPhone 15 Pro: Detaylar Görünüyor

Bildiğiniz üzere Apple, teknik sorunlar nedeniyle iPhone 15 Pro serisi için planlanan katı hal tuşlarını rafa kaldırma kararı almıştı. Ancak 9to5Mac tarafından yayınlanan CAD görüntüleri, Pro ailesinin yeni Eylem düğmesine sahip olacağını ortaya koyuyor. Önceki iPhone modellerinde olduğu gibi iPhone 15 ve 15 Plus modellerinde ise sessize alma tuşu korunacak.

Yeni Eylem Düğmesi ile Yeni İşlevler

iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde kullanılacak olan yeni Eylem Düğmesi, Apple Watch Ultra’ya benzer şekilde ek işlevler sunacak. Basma kuvvetinize bağlı olarak farklı fonksiyonları yerine getireceği belirtiliyor.

  • Hafif basma – Kamera odaklama
  • Sert basma – Fotoğraf çekme
  • Sert basma ve basılı tutma – Video kaydetme

Yayınlanan görüntülere göre, iPhone 15 Pro’daki kamera adasının önceki modellere kıyasla daha az çıkıntıya sahip olduğu görülüyor. Pro Max sürümü ise, 6x yakınlaştırma sunan periskop lens ile daha büyük bir çıkıntıya sahip olacağı söyleniyor.

Beklentiler ve Duyuru Tarihi

Yayınlanan sızıntılar, daha önceki bilgileri doğruluyor ve Apple’ın Eylül 2023’te iPhone 15 serisini duyurması bekleniyor. Ancak kesinlikle doğruluğu kanıtlanmadığı için söylentilerin doğruluğunu beklememiz gerekecek. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu